سرویس جدید رایکااَد،

رزرو و ثبت نام آنلاین تبلیغات محیطی در کافه ها و سینماها

بیش تر

1تبلیغات در کافه ها: خبرنامه و بازی

کافی نیوز هفته نامه کافه هاست که به صورت هفتگی به صورت رایگان (چه برای کافه ها و چه برای خواننده ها) در کافه ها پخش میشه و مشتری کافه ها زمان انتظار تا آماده شدن سفارششون رو با کافی نیوز و بازی های متنوع و جذاب آن سرگرم می شن.

خدمات کافی نیوز میتونه ارتباط کسب و کار شما با کافه ها یا خواننده های کافی نیوز رو به شکل اثر بخش برقرار کنه . از اونجاییکه بیشتر مشتریای کافه ها قشر جوون هستند خیلی از کسب و کارها از این فرصت تازه استفاده می کنند تا محصولات و خدماتشون رو به این جامعه جوون و یکدست که نقاط اشتراک زیادی دارند معرفی کنند.

1تبلیغات در سینماها

کافی سینما اولین هفته نامه ی سینمایی است که بصورت مستقیم و رایگان در سینماهای تهران توزیع می شود. اولین شماره ی کافی سینما اسفند ماه سال گذشته چاپ شد و استقبال مخاطبین و مدیران سینماها از آن سبب شد تا کافی سینما خیلی زود جای خود را در میان بحث های داغ قبل از دیدن فیلم و تحلیل های بعد از آن باز کند و مورد توجه مخاطبین و به ویژه علاقه مندان به سینما قرار بگیرد. در حال حاضر کافی سینما با تیراژ ده هزار تایی هرهفته بسیاری از سینمادوستان را با مطالب سینماییش سرگرم میکند.

کافی سینما به سه شکل در سینماها توزیع میگردد:
۱-در سینماهای کوچک و تک سالنی، کافی سینما به همراه بلیط در اختیار مخاطب قرار میگیرد.
۲- در برخی سینماها کافی سینما در گیشه های بلیط فروشی قرار داده می شود.
۳-در پردیس های بزرگ همچون مجموعه ی باغ کتاب، چارسو،کورش و … هفته نامه در استند های کافی سینما قرار میگیرد.
حال با توجه به استقبال علاقه مندان سینما از هفته نامه به عنوان مکمل تجربه ی تماشای فیلم، فضای مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات مورد توجه مخاطبین سینما در کنار محتوای کافی سینما فراهم گردیده است.