تولد یک سالگی رایکا

پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا یک‌ساله شد

نوشته 30 مهر, 1397

از اولین روز‌های شروع فعالیت رسمی پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا یک سال گذشت. در این یک سال تمام تلاش مجموعه‌ی رایکا بر این مهم متمرکز بوده است که علی‌رغم دشواری‌های نابهنگام، با تمام توان در جهت رشد و شکوفایی هرچه بیشتر جامعه‌ی کسب‌و‌کار‌های اینترنتی کشورمان به ویژه در حوزه‌ی موبایل و تبلیغات موبایلی بکوشد.

کسب‌و‌کار‌های زیادی ظرف این مدت به سراغ ما آمدند و با سرعت هرچه تمام‌تر به سمت مقیاس شدن شتاب گرفتند. ما نیز با آغوش باز دست همکاری به سمت آنها دراز کردیم و در مسیر اهداف مشخص شده، هم‌قدم شدیم.

کسب درآمد برای نمایش‌دهندگان از یک سو، و افزایش میزان دیده شدن در میان کاربران، جذب ترافیک، جذب کاربر جدید و یا افزایش فروش برای تبلیغ‌دهندگان از سوی دیگر، از جمله نتایج مستقیم این فعالیت‌ها بوده‌اند.

اما خدمت به کسب‌و‌کار‌های اینترنتی کشورمان و فراهم کردن امکان رشد برای آنان پدیده‌ای است که در سطح پایین‌تر این هرم، به دریافت خدمات بهتر توسط طیف گسترده‌تری از آحاد جامعه منجر می‌شود و در نهایت به بهبود زندگی روزمره‌ی همه‌ی ما کمک می‌کند؛ از تسهیل سفر‌های شهری گرفته تا سفارش بی‌دردسر انواع محصولات یا حتی خدمات منزل.

ادامه‌ی این روند چیزی نیست جز اشتغال‌زایی، گردش مالی و رونق اقتصادی هرچه بیشتر برای کشور عزیزمان با استفاده از ابزار‌هایی که با تکیه بر دانش روز دنیا و تخصص نیروی جوان داخلی فراهم شده‌اند و چه بسا بتوانند سرمایه‌های خارجی را به سمت بازار‌های داخلی بکشانند.

ما در رایکا برای مسیری که در آن قرار داریم انتهایی متصور نیستیم. این چرخه می‌تواند همچنان به گردش خود ادامه دهد، هر لحظه بزرگ‌تر و قدرتمند‌تر از لحظه‌ی پیش باشد و مرز‌های جغرافیایی را درنوردد و پای اکوسیستم دیجیتالی کشورمان را به بازار‌های بین‌المللی باز کند. تیم رایکا از اینکه امروز در جایگاه اثرگذار فعلی قرار دارد به خود می‌بالد و بی‌صبرانه چشم‌انتظار روز‌هایی است که در بازار‌های بین‌المللی اثرگذار باشد.

پیام ادیب
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

5 × سه =