پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا

پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا؛ پارتنر رسمی ادجاست

نوشته 25 شهریور, 1397

به اطلاع شما تبلیغ‌دهندگان، نمایش‌دهندگان و همراهان گرامی پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا می‌رسانیم، این پلتفرم از این پس در حوزه‌ی راه‌حل‌های بازاریابی موبایلی با یکی از معتبر‌ترین ترکر‌های بین‌المللی موبایل یعنی ادجاست (Adjust) همکاری رسمی دارد.

کمپانی ادجاست یک شرکت معتبر سنجش عملکرد تبلیغات موبایلی است که داده‌های تمام فعالیت‌های مربوطه‌ی کسب‌و‌کار‌ها را در قالب یک پلتفرم جمع‌آوری و تحلیل می‌کند و در اختیار بخش بازاریابی آن‌ها قرار می‌دهد. داده‌های ارائه‌شده از سوی این شرکت در بسیاری از کمپین‌های موبایلی ایران و جهان، معیار سنجش نتایج تبلیغات عملکرد‌محور قرار می‌گیرد.

شرکای راه‌حل ادجاست شبکه‌ای از ارائه‌دهندگان خدمات هستند که به بازاریابان اپلیکیشن کمک استراتژیک و عملیاتی ارائه می‌دهند. لازم به توضیح است هر یک از شرکای ادجاست توسط این شرکت ارزیابی و سطح تخصصشان در حوزه‌ی فعالیت خود از سوی کارشناسان ادجاست احراز و مورد تایید واقع می‌شود.

امید می‌رود این همکاری بین‌المللی، که علی‌رغم دشواری‌های موجود در برقراری همکاری‌های حرفه‌ای با برند‌های معتبر جهانی محقق شده، به ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات پلتفرم رایکا به شبکه‌ی مخاطبان و کاربران آن بیانجامد.

پیام ادیب
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

5 × 2 =