با رایکا بازاریابی خود را وارد دنیای تازه‌ای کنید
بیشتر بدانید ایجاد کمپین

رایکا دست شما را در دست مشتریان جدیدتان قرار خواهد داد

پلتفرم بازاریابی موبایلی رایکا به شما اجازه خواهد داد در مقیاس بالا مشتریان جدید پیدا کرده و برای بازاریابی محصول خود، تصمیمات اثربخشی اتخاذ کنید. تمامی این اتفاقات روی دستگاه مورد علاقه‌ی میلیارد‌ها کاربر در سطح جهان اتفاق می‌افتد که ۲۴ ساعت شبانه‌روز در شعاع یک متری‌شان قرار دارد: موبایل.

کاربر جدید کسب کنید و بُرد تبلیغاتی خود را افزایش دهید

پلتفرم ما به شما اجازه می‌دهد کاربرانی که احتمال دانلود و نصب اپلیکیشن شما توسط آنها بالاست را پیدا کرده و در بهترین زمان و مکان با آنها تعامل داشته باشید. اثربخشی هر کمپین قابل اندازه‌گیری است و می‌توان برای جذب کاربران بیشتر، به بهینه‌سازی کمپین‌های بعدی ادامه داد و به بهینه‌ترین نرخ اثربخشی دست یافت.

m
a

بازاریابی اپلیکیشن در سطح جهانی

ما با تبلیغ‌دهندگان و توسعه‌دهندگان جهانی همکاری می‌کنیم تا شما بتوانید گستره‌ی جذب کاربر برای اپلیکیشن خود را به سرتاسر دنیا تعمیم دهید و از هر نقطه‌ای از جهان که می‌خواهید کاربر جذب کنید.

جذب کاربر در مقیاس بالا به واسطه‌ی الگوریتم‌های پیشرفته و تجربه‌ی چندین‌ساله‌ی رایکا در همکاری با بزرگ‌ترین بازیگران بازار میسر شده است. به این ترتیب مرتبط‌ترین جایگاه‌های تبلیغاتی، جذاب‌ترین محتوا، و هماهنگ‌ترین رسانه‌ها برای نمایش تبلیغات شما انتخاب خواهند شد تا بیشترین تعداد نصب و استفاده را تجربه کنید.

سرمایه‌گذاری خود را به حداکثر برسانید

سابقه‌ی درخشان رایکا در انتخاب مشتریان بالقوه و جلب نظر میلیون‌ها کاربر ماندگار، به شما اجازه خواهد داد بدون هیچ نگرانی سرمایه‌گذاری تبلیغاتی خود را با کمترین ریسک به حداکثر برسانید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اهداف بازاریابی و رشد خود را تحقق ببخشید.

همه چیز در رایکا قابل اندازه‌گیری است

تبلیغات شما با معیار‌های مشخص، قابل اندازه‌گیری و معنادار برای طرفین، به صورت مداوم زیر نظر گرفته می‌شوند. نتیجه‌ی تبلیغات موبایلی با رایکا تا حد بسیار زیادی قابل پیش‌بینی است؛ با این حال آمار نتایج بر اساس معیار‌های مشخص‌شده در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید رفتار کاربر در قبال تبلیغات خود و نیز شیوه‌های اثرگذاری بیشتر بر آنها را فرا بگیرید.

ss

با تبلیغات هدفمند، کاربران دلخواه خود را پیدا کنید

با رایکا می‌توانید مطمئن باشید کمپین تبلیغاتی‌تان با بهترین فرمت، پیام تبلیغاتی، محتوا و در نتیجه جذب کاربر علاقمند و مرتبط در مقیاس بالا، در بهینه‌ترین حالت ممکن اجرا خواهد شد. شرایط تبلیغات با رایکا به گونه‌ای تعریف می‌شود که اثربخشی و رضایت حداکثری طرفین را به دنبال خواهد داشت.

در کنار شما هستیم

به خاطر داشته باشید کارشناسان فنی رایکا در تمام مراحل در کنار شما هستند. تیم خلاقیت رایکا نیز از ایده‌پردازی تا طراحی کمپین، تولید محتوا و اجرا، تمام نیاز‌های محتوایی شما را برآورده خواهد کرد.

در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم اطلاعات خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید:

همین حالا برای راه‌اندازی کمپین‌ تبلیغاتی خود اقدام کنید.

rahandazi icon