Iran Job Fair

در دومین نمایشگاه کار ایران با رایکا همراه شوید

نوشته 2 بهمن, 1397

نمایشگاه کار، نوع ویژه‌ای از رویداد‌‌های نمایشگاهی است که طی آن کارفرمایان، متخصصین جذب نیرو و موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها، اطلاعات لازم برای استخدام را در اختیار کارجویان قرار می‌دهند و به برقراری ارتباطات حرفه‌ای مبادرت می‌ورزند. کارجویان با شرکت در این رویداد‌ها تلاش خواهند کرد با برقراری ارتباط رو در رو با همکاران بالقوه‌ی خود، روی آنها تاثیر مثبت بگذارند، رزومه‌ی خود را در اختیارشان قرار دهند و در جهت کسب اطلاعات کافی از موقعیت شغلی مورد نظر و شرایط آن، سوالات خود را بپرسند. با این تفاسیر، شرکت در این نمایشگاه‌ها تنها جستجوی شغل نیست، بلکه می‌تواند به ارتقای نگرش شرکت‌کنندگان نیز کمک کند.

برگزاری اولین دوره‌ی نمایشگاه کار در آبان ماه ۱۳۹۰، گام مهمی بود که در بهبود فضای کسب و کار کشور برداشته شد و پس از ۹ دوره تداوم، توانست جایگاه خود را به عنوان مرجعی برای کارفرمایان و کارجویان تثبیت کند. این روند به شکل‌گیری برند «نمایشگاه کار ایران» منجر شد که سال گذشته اولین دوره‌ی آن برگزار گردید و دومین دوره‌ی آن نیز طی روز‌های چهارم تا ششم بهمن‌ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

 

حضور رایکا در دومین نمایشگاه کار ایران؛ چهارم تا ششم بهمن‌ماه

شرکت برنا فناوران رایکا، متولی پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا اد نیز، با هدف برقراری ارتباطی عمیق و حرفه‌ای با متخصصین و استعداد‌های جویای کار و تعامل سازنده در این فضا، در دومین نمایشگاه کار ایران شرکت خواهد کرد و با علاقمندان تعامل رو در رو خواهد داشت. مخاطبان گرامی در این فرصت امکان خواهند داشت با تیم رایکا، مشاور منابع انسانی رایکا، موقعیت‌های شغلی خالی رایکا و مدیریت مجموعه از نزدیک آشنا شده و به گفتگو و تبادل نظر بپردازند.

دومین نمایشگاه کار ایران روز‌های چهارم تا ششم بهمن‌ماه، از ساعت ۰۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰ در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو به آدرس تهران، کوی نصر (گیشا)، ضلع جنوبی بوستان گفتگو برگزار خواهد شد. اعضای تیم رایکا در سالن تهران، غرفه‌های ۷ و ۸ منتظر دیدار و گفتگو با شما هستند.

توصیه می‌شود علاقمندان پیش از مراجعه به نمایشگاه، فهرست موقعیت‌های شغلی خالی برنا فناوران رایکا روی جاب ویژن را مطالعه کرده و رزومه‌ی خود را روی این پلتفرم بارگذاری نمایند. امکان ارسال رزومه صرفاً از طریق نمایشگاه و به صورت دیجیتالی میسر خواهد بود.

 

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نمایشگاه کار ایران

  • دسترسی به هزاران فرصت شغلی
  • ارائه‌ی درخواست برای موقعیت‌های شغلی مختلف در محل نمایشگاه
  • امکان آشنایی با مدیران منابع انسانی شرکت‌ها
  • ملاقات مستقیم با کارفرمایان در محل نمایشگاه
  • کسب اطلاعات در خصوص موقعیت‌های شغلی کارفرمایان و صنایع مختلف
  • دسترسی به مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌های شغلی و حرفه‌ای
  • کسب تجربه در زمینه‌ی مصاحبه‌های شغلی
  • ارتقای شبکه‌ی ارتباطی در فضای کسب‌و‌کار
  • آشنایی با شرکت‌ها و موسسات حرفه‌ای
پیام ادیب
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

5 − دو =