کمپین روز از نو

«روز از نو»؛ جزئیات کمپین نوروزی رایکا برای نمایش‌دهندگان

نوشته 30 بهمن, 1397

کمپین «روز از نو» رایکا از ۱ اسفند ۹۷ تا ۱۵ فروردین ۹۸ به مدت یک ماه و نیم برای توسعه‌دهنگان عزیز اپلیکیشن و بازی فعال خواهد بود. پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا در نظر دارد با این کمپین، به مناسبت فرا رسیدن نوروز، با «روزیِ نو» به استقبال توسعه‌دهندگان جدیدی برود که در این مدت به خانواده‌ی نمایش‌دهندگان رایکا می‌پیوندند.

 

جایزه‌ی نقدی برای ثبت رسانه در داشبورد رایکا

توسعه‌دهندگانی که در طول مدت کمپین در داشبورد رایکا ثبت نام کنند و رسانه یا رسانه‌های خود را به ثبت برسانند، به ازای هر رسانه مبلغ ۲۵ هزار  تومان جایزه دریافت خواهند کرد. توسعه‌دهندگان پس از رساندن موجودی هر رسانه‌ی خود به حداقل ۷۵ هزار تومان، می‌توانند این مبلغ را برداشت کنند.

 

جایزه‌ی نقدی برای استفاده از SDK و آغاز نمایش تبلیغات

علاوه بر این ۲۵ هزار تومان، رایکا به ازای هر رسانه‌ای که در این مدت علاوه بر ثبت،  SDK رایکا را پیاده‌سازی و شروع به نمایش تبلیغات کنند نیز مبلغ ۲۵ هزار تومان دیگر جایزه می‌دهد. نمایش‌دهندگان عزیز می‌توانند با کسب ۵۰ هزار تومان دیگر و رساندن درآمد هر رسانه به حداقل ۱۰۰ هزار تومان، کل این مبلغ را از حساب رسانه‌ی خود برداشت کنند.

 

دوستان خود را رایکایی کنید و ۲ برابر درآمدشان جایزه بگیرید

کمپین روز از نو

نمایش‌دهندگان فعلی و همچنین توسعه‌دهندگانی که در مدت کمپین «روز از نو» به خانواده‌ی نمایش‌دهندگان رایکا می‌پیوندند می‌توانند با دعوت از دوستان توسعه‌دهنده‌ی خود برای پیوستن به خانواده‌ی نمایش‌دهندگان رایکا و استفاده از SDK آن، به اندازه‌ی ۲ برابر درآمد ماه اول آنها از طریق نمایش تبلیغات، از ما جایزه‌ی نقدی دریافت کنند.

برای معرفی کافی است نمایش‌دهنده‌ی دعوت‌شده، آدرس ایمیل شما را در قسمت معرف وارد کند.

پیام ادیب
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

یک + هجده =