قوانین و مقررات همکاری با پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا

 

۱. ثبت نام در پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا و استفاده از خدمات آن به معنای پذیرش تمام ضوابط و قوانین مندرج در این بخش خواهد بود و رایکا حق دارد در صورت تخطی کاربر از این قوانین، بنا به تشخیص کارشناسان خود به صورت یک‌طرفه اقدام لازم را اتخاذ کند.

۲. شرکت برنا فناوران رایکا، ارائه‌دهنده‌ی پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا اد، یک شرکت ثبت‌شده تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و تابع قوانین جرايم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک این کشور است.

۳. کاربران پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکااد برای استفاده از خدمات آن به تبعیت کامل از قوانین یاد شده در بند ۲ ملزم هستند و تعهد می‌نمایند از وجاهت قانونی لازم برای درج تبلیغ یا نمایش آن به وسیله‌ی این پلتفرم برخوردارند.

۴. پلتفرم رایکااد و شرکت برنا فناوران رایکا در قبال صحت محتویات آگهی‌های تبلیغاتی یا صلاحیت ادعا شده از سوی تبلیغ‌دهندگان مسئولیتی ندارند و هر گونه تخلف قانونی در این خصوص متوجه شخص تبلیغ‌دهنده خواهد بود.

۵. تبلیغ‌دهندگان و نمایش‌دهندگانی که از خدمات این سرویس استفاده می‌کنند حق اعطای اختیارات کاربری (نام کاربری و گذرواژه) خود به غیر را نداشته و در صورت تخطی از این مهم، حق مسدودسازی دسترسی به صورت یک‌طرفه برای شرکت برنا فناوران رایکا به عنوان ارائه‌دهده‌ی خدمات پلتفرم رایکااد محفوظ است.

۶. محتویات هر کمپین برای قرار گرفتن روی رسانه‌ی نمایش‌دهنده بایستی ابتدا از سوی پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکااد مورد تایید قرار بگیرد.

 

در صورت وجود هر گونه شبهه، پیشنهاد، انتقاد یا شکایات می‌توانید از طریق ایمیل info{at}raykaad{dot}com یا شماره تلفن ۲۲۱۲۰۵۶۸-۰۲۱ با کارشناسان رایکا تماس بگیرید و موضوع را پیگیری نمایید.