به جمع بهترین‌ها بپیوندید
رایکا برترین نمایش‌دهندگان تبلیغات موبایلی و اینترنتی را در کنار خود دارد
بیشتر بدانید دانلود و نصب SDK

فناوری و تجربه‌ی رایکا یعنی درآمد پایدار برای شما

درآمد ناشی از جایگاه‌های تبلیغاتی شما کاملاً به فناوری و کیفیت خدماتی که به کاربرانتان ارائه می‌شود بستگی دارد و این همان نکته‌ای است که رایکا را از سایر رقبا متمایز می‌کند. فناوری پیشرفته و تجربه‌ی منحصر به فرد رایکا در همکاری با شرکای بزرگ ایرانی و جهانی، به ارائه‌ی سطح بالای از کیفیت منجر می‌شود که ترجمه‌ی آن برای شما «درآمد پایدار» در دنیایی مملو از ناپایداری خواهد بود.

جریان درآمدی قابل اتکایی برای خود خلق کنید

رایکا در ازای تبلیغات خود سود خوبی متوجه تبلیغ‌دهندگان می‌کند که همین امر باعث می‌شود نمایش‌دهندگان نیز بتوانند روی درآمد خود حساب ویژه‌ای باز کنند. سابقه‌ی فعالیت ما در کنار برند‌ها و نمایش‌دهندگان بزرگ داخلی و خارجی برای نمایش تبلیغات در مقیاسی وسیع و در سطح جهانی می‌تواند پشتوانه‌ی خوبی برای آغاز همکاری و کسب درآمد از طریق رایکا باشد.

از تمام فرمت‌های رایج تبلیغات بهره بگیرید

برای کسب درآمد بیشتر می‌توانید از همه یا هر یک از فرمت‌های رایج تبلیغات در اپلیکیشن خود استفاده کنید: ویدیو، هم‌سان (Native)، تمام صفحه، بنر و غیره. شما می‌توانید ترکیبی از این فرمت‌ها با بهترین نتایج را برای خود برگزینید و تجربه‌ی ایده‌آلی برای کاربران اپلیکیشن‌تان رقم بزنید.

کاربر جدید جذب کنید

شما می‌توانید خودتان نیز مشتری پلتفرم تبلیغات موبایلی رایکا باشید و با جذب کاربر جدید و فعال، پیوسته درآمدتان را افزایش دهید و اهداف کسب‌و‌کارتان را محقق سازید.

در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم اطلاعات خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید:

همین حالا برای نمایش تبلیغات در اپلیکیشن و وبسایت‌ خود اقدام کنید:

sdk icon