تبلیغات آنلاین

جزئیات پیشنهاد‌های تخفیفی پلتفرم تبلیغات موبایلی رایکا پیش از اعلام نرخ‌های جدید

نوشته 10 اردیبهشت, 1398

از آنجا که مشتری‌مداری، تضمین بهترین کیفیت و جذب کاربران واقعی و تولید درآمد برای مشتریان، همیشه دغدغه‌ی پلتفرم تبلیغات موبایلی رایکا بوده است، همواره تلاش داشته‌ایم بهترین نمایش‌دهندگان داخلی و خارجی را برای نمایش آگهی‌های تبلیغ‌دهندگان خود جذب کنیم.

با وجود نوسانات ارزی شدید در طول یک سال گذشته و افزایش چشم‌گیر نرخ ارز، رایکا اد همواره سعی کرده در کنار حفظ کیفیت خدمات خود، هزینه ها را ثابت نگه دارد. اما از جهت دیگر به علت تعهد ما به ارائه‌ی سرویس و خدمات با کیفیت و استاندارد‌‌‌، ناگزیر به افزایش قیمت هستیم تا همواره مانند گذشته بتوانیم کیفیت شایسته و مطلوب به مشتریان خود ارائه دهیم.

لذا به اطلاع می‌رساند از اول خرداد ماه ۱۳۹۸، کلیه‌ی خدمات مجموعه‌ی رایکا اد با افزایش قیمت روبرو خواهند بود و قیمت‌های جدید متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اما خبر خوب این است که با توجه به سیاست همیشگی رایکا در خصوص حمایت از کسب‌و‌کار‌های ایرانی، تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، در سه حوزه‌ی تبلیغات نصبی (CPI)، تبلیغات کلیکی (CPC) و تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) پیشنهاد‌های ویژه‌ای برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم.

 

تبلیغات نصب اپلیکیشن (CPI)

 

تبلیغات کلیکی (CPC)

 

تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز)

 

توجه داشته باشید برای استفاده از این پیشنهادات ویژه، تنها تا ۳۱ اردیبهشت ماه فرصت دارید. بدیهی است پس از این تاریخ، خدمات یاد شده با نرخ‌های جدید ارائه خواهند شد.

پیام ادیب
3 دیدگاه ها
 • احمد
  پاسخ
  ارسال شده در20:37,1398-02-15

  از ترکر رایگان منظورتان چیه؟ هزینه ش رو شما میدید؟ کدوم ترکر؟

 • کامیار
  پاسخ
  ارسال شده در18:41,1398-02-18

  ترکر ایرانی یا خارجی؟
  اسمش چیه؟

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

9 − 6 =