پیشنهاد رایکا ویژه الکامپ

پیشنهاد ویژه‌ی رایکا به مناسبت الکامپ؛ منتظر جزئیات باشید

نوشته 27 تیر, 1397

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک که تحت عنوان الکامپ شناخته می‌شود، ششم الی نهم مرداد ماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. مجموعه‌ی «برنا فناوران رایکا» نیز همراه تیم «پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا» و همچنین استارتاپ‌های «ساز ۲۴» و «بازیچی» در سالن ۸ الکام استارز حضور خواهد داشت.

به همین منظور در نظر داریم به پاس تعامل مثبت و سازنده‌ای که در این فضا شکل می‌گیرد، برای استفاده‌ی شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، پیشنهاد تخفیف ویژه‌ای در نظر بگیریم که امکان استفاده از خدمات رایکا را برای طیف گسترده‌تری از تبلیغ‌دهندگان و نمایش‌دهندگان فراهم می‌کند. جزئیات این پیشنهاد به زودی اعلام خواهد شد؛ برای اطلاعات بیشتر منتظر خبر‌های بعدی باشید.

«برنا فناوران رایکا» یک شرکت فعال در حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال است که با «پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا» و سابقه‌ای روشن در طراحی و اجرای کمپین‌های موفق به‌ویژه کمپین‌های نصب اپلیکیشن، نقش برجسته‌ و غیر قابل انکاری در شکوفایی بسیاری از کسب‌و‌کار‌های اینترنتی کشورمان داشته است.

پیام ادیب
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

نوزده + 19 =