کسب درآمد دلاری از ادموب

سرویس رایکا پرایم برای افزایش هرچه بیشتر درآمد اپلیکیشن شما

هدف اصلی پلتفرم تبلیغات موبایلی رایکا همواره رشد و توسعه صنعت تبلیغات دیجیتال و رشد حداکثری درآمد توسعه دهندگان ایرانی اپلیکیشن و بازی بوده است. اما همواره محدودیت ها و چالش های این صنعت خصوصا در ایران و عدم دسترسی به ادنتورک های جهانی و تبلیغ دهندگان بین المللی سبب کاهش درآمد توسعه دهندگان ایرانی بوده است. از این رو پلتفرم رایکا با رونمایی از سرویس جدید خود به نام رایکا پرایم، امکان کسب درآمد دلاری برای توسعه دهندگان ایرانی اپلیکیشن و بازی را فراهم آورده است.

شما با استفاده از سرویس رایکا پرایم می‌توانید در کنارنمایش تبلیغات ایرانی، به نمایش تبلیغات گوگل ادموب و ادنتورک‌های بزرگ بین المللی دیگر در اپلیکیشن خودتان بپردازید و علاوه بر کسب درآمد دلاری و افزایش درآمد، دیگر نگران خالی ماندن فضای تبلیغاتی خود و کاهش درآمد خودتان نباشید.

نحوه محاسبه و دریافت درآمد

60 درصد از درآمد دلاری کسب شده سهم توسعه دهنده بوده و هزینه مالیاتی کشور خارجی از سهم رایکا اد پرداخت می‌گردد. پس از اعلام درآمد نهایی توسط گوگل و انجام تسویه حساب در پایان ماه، درآمد کسب شده با دریافت فاکتور، به حساب ریالی شما واریز می‌شود.

logo_admob_800px_logo_admob.max-800x800
logo

راهنمای پیاده سازی و کسب درآمد پایدار

برای استفاده از SDK رایکا پرایم کافی است آنرا دانلود کرده و در اپلیکیشن خود پیاده سازی کنید. همچنین شما باید تمام قوانین نمایش تبلیغات گوگل را رعایت کنید و از انجام کلیک‌های غیر واقعی و کلیک‌های اجباری خودداری کنید. در صورت مشاهده این نوع ترافیک از سمت شما امکان قطع همکاری رایکااد با شما وجود دارد.

نحوه عملکرد سرویس RaykaPrime

در این سرویس نیاز به ثبت نام در سرویس‌های مختلف خارجی ندارید و تنها با پیاده سازی SDK رایکا پرایم می‌توانید شروع به نمایش تبلیغات بین المللی کنید و کسب درآمد دلاری علاوه بر درآمد ریالی داشته باشید.

جزئیات آماری اپلیکیشن شما در داشبورد به شما نمایش داده می‌شود. همچنین پایان هر ماه میلادی و همزمان با تسویه حساب گوگل، معادل ریالی درآمد شما با ارائه فاکتور به حساب شما واریز می‌شود.

برای استفاده از این سرویس در حال حاضر اپلیکیشن ‌های با کیفیت مناسب و حداقل ۵ هزار کاربر در اولویت قرار دارند. به همین دلیل برای استفاده از این سرویس ابتدا باید مشخصات خود و اپلیکیشن یا بازی ای که قصد پیاده سازی RAYKA PRIME را در آن دارید از طریق آدرس ایمیل publishers@raykaad.com برای ما ارسال کنید. اپلیکیشن‌های شما از طرف متخصصان ما بررسی می‌شوند و سپس در صورت تایید می‌توانید به پیاده سازی SDK بپردازید. برای پیاده سازی نیز همکاران فنی ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.